Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija
Sākums  Lapas karte  Meklēt

Visas aktualitātes Drukāt

„Policistu velobiedrības” veiksmīgais starts Vecpiebalgā 2013. gada 22. maijs

Sestdien, 18. maijā, Vecpiebalgā noslēdzās viens no skaistākajiem tautas velobraucieniem Latvijā -  velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem”, kas bija arī „Trek kauss 2013” 2. posms un „SportLat Balva 2013” 8. posms.

35 km pusmaratona distancē, 229 dalībnieku konkurencē, vīriešu grupas kopvērtējumā uzvarēja „Policistu Velobiedrības” komandas braucējs Juris Visockis, kurš finišēja ar laiku 1:04:51,20. Savukārt sieviešu grupas kopvērtējumā Līga Actiņa no „Policistu Velobiedrības” ieguva otro vietu ar rezultātu 1:17:02,70.

Tāpat komandu kopvērtējumā pusmaratona distancē otro vietu izcīnīja „Policistu Velobiedrība”.

Velobrauciens notika jau astoto reizi, kas vienuviet pulcēja vairāk nekā 400 dalībniekus - profesionāļus un amatierus. Dalībniekiem tika piedāvātas divas atšķirīga garuma distances: 50 kilometru un 35 kilometru garas distances.