Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai anonimi@kurzeme.vp.gov.lv, atklājusi vairākus pārkāpumus 2012. gada 10. augusts

Divi no ziņojumiem pārsūtīti citām iestādēm, tas ir, Liepājas pašvaldības policijai par klaiņojošu suni Liepājā un Drošības policijai par, iespējams, antisemītiskiem izteikumiem interneta vidē. Par pārējiem gadījumiem ziņots pēc piekritības attiecīgajai VP KRP struktūrvienībai.

Galvenokārt anonīmie ziņotāji informēja par akcizēto preču nelegālu apriti: par degvielas, nelegālā alkohola tirdzniecību Kuldīgas iecirkņa apkalpojamā teritorijā; par nelegālā alkohola tirdzniecību Ventspilī (materiāls atrodas Kriminālpolicijas lietvedībā); par nelegālā alkohola apriti Talsu iecirkņa teritorijā, kur maija mēnesī kāda sieviete sodīta par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu un par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un spirta iegādāšanos.

Par nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietām Liepājas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā sāktas divas administratīvās lietvedības, veiktas kratīšanas, kā arī nozīmētas ekspertīzes izņemtajiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Saņemta informācija arī par iespējamu nelegālā alkohola tirdzniecību Liepājas novados – arī uzsāktas divas administratīvās lietvedības.

Savukārt Satiksmes uzraudzības rotas rīcībā ir nodota informācija par kādu ceļu satiksmes negadījumu Liepājā, par agresīvas braukšanas faktiem, kā arī par automašīnu, kas aprīkota ar radžotām riepām tam nepiemērotos apstākļos.

Arī turpmāk gaidīsim iedzīvotāju ziņojumus par dažāda veida nelikumībām e-pasta adresē , jo ikviena ziņa norāda, kas mūsu puses iedzīvotājiem rūp, kādas problēmas pastāv un tiek pamanītas.

Jāpiebilst, ka vairākos ziņojumos iedzīvotāji šo iespēju uzteica, izsakot pozitīvus komentārus.

 

Informāciju sagatavoja:
Signe Šteinberga
VP Kurzemes RP Vecākā speciāliste
sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
tālrunis: 63404607
e-pasts: signe.steinberga@kurzeme.vp.gov.lv