Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur laupītājus Rīgā un Siguldā 2012. gada 3. augusts

1.augustā Rīgā, M.Keldiša ielā kādai sievietei uzbruka vīrietis un mēģināja no kakla noraut ķēdīti. Sieviete pretojās un ķēdīte ieslīdēja viņas drēbēs, taču uzbrucējs aizbēga. Pēc notikušā cietusī ziņoja policijai un raksturoja nepazīstamā vīrieša pazīmes.

Policijas ekipāža, pārmeklējot tuvāko apkārtni, pamanīja iespējamo vainīgo un aizturēja viņu. Policisti iecirknī noskaidroja, ka vīrietis dzimis 1981.gadā un jau agrāk sodīts par dažādiem likumpārkāpumiem. Pret aizdomās turamo sākts kriminālprocess un šodien tiesa lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam.

Savukārt pagājušajās brīvdienās vienā no Siguldas parkiem kādam vīrietim uzbruka svešinieks un, pielietojot fizisku spēku, nolaupīja naudu un mobilo tālruni. Policijas darbinieki, veicot izmeklēšanas darbības un aptaujājot aculieciniekus, 31.jūlijā aizturēja 1982.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par laupīšanu.

Aizturētais agrāk sodīts par līdzīgu laupīšanu izdarīšanu, kā arī par zādzībām. Siguldas policijas iecirknī saņemti vēl divi iesniegumi par zādzībām, ko, iespējams, veicis aizturētais. Tiesa vīrietim piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu un lietā turpinās izmeklēšana.

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv