Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par divu velosipēdu zādzību Rīgas centrā aizturēts vīrietis 2012. gada 24. jūlijs

Svētdien, 22. jūlijā Rīgas centra iecirknī vērsās kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka netālu no kādas ēdināšanas iestādes Dzirnavu ielā bija pieslēdzis velosipēdu, bet vēlāk velosipēds bija pazudis. Vēlāk tajā pašā dienā cietušais savu velosipēdu pamanīja brīdī, kad ar to pārvietojās nepazīstams vīrietis, tādēļ iedzīvotājs par notiekošo uzreiz ziņoja policijai.

Neilgā laika posmā likuma sargi ieradās iedzīvotāja norādītajā vietā un notvēra iespējamo zagli. Vēlāk izmeklētāji noskaidroja, ka 1973. gadā dzimušais aizturētais jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā gan par zādzībām, gan par narkotiku glabāšanu un lietošanu. Izmeklēšanas gaitā policisti atklāja, ka vīrietis svētdien tajā pašā vietā varētu būt nozadzis vēl vienu velosipēdu, kura meklēšana pagaidām vēl turpinās.

Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizdomās turētais varētu būt vainojams vēl vairākos noziegumos, tai skaitā velosipēdu zādzībās, tādēļ policija aicina atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086200, 67086278 vai 110.

v2.JPG

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: