Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Festivāla ”Positivus” bilance līdzīga kā pērn 2012. gada 23. jūlijs

Festivāla norises laikā no 20. līdz 22. jūlijam saistībā ar nelegālu narkotisko vielu apriti (izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana, pasūtīšana) veiktas 24 pārbaudes - uzsākti deviņi kriminālprocesi un 15 administratīvās lietvedības. Par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē sastādīti 17 administratīvā pārkāpuma protokoli, no tiem 16 – velobraucējiem.

Kopumā pasākums aizritējis bez būtiskiem sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības pārkāpumiem. Jāatzīmē, ka piektdienas vakarā, festivāla apmeklētājiem ierodoties uz pasākumu, Salacgrīvas pilsētā un uz galvenajiem ceļiem, kas ved uz Salacgrīvas novadu, trīs līdz četras stundas tika apgrūtināta satiksme.

Jau vēstīts, ka 2012. gada 20. – 22.jūlijā Salacgrīvā, Zvejnieku parkā, notika ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls „Positivus”, kuru vienlaicīgi apmeklēja aptuveni 25 000 cilvēku no dažādām valstīm.

 

Atgādinām, ka pērn ”Positivus” festivāla laikā tika uzsākti 20 kriminālprocesi, tajā skaitā četri pēc Krimināllikuma 253. panta 1.daļas - „Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana”. Savukārt, par narkotiku glabāšanu tika uzsāktas 11 administratīvās lietvedības.

2011. gada Salacgrīvas pasākumā pavisam tika sastādīti 76 administratīvā pārkāpuma protokoli par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, no tiem četri par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā, 15 - par velosipēda vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā.

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv