Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur viltīgo mobilo tālruņu zagli 2012. gada 19. jūlijs

Pagājušajā nedēļā policija jau brīdināja iedzīvotājus uzmanīties no viltīga mobilo tālruņu zagļa. Pirmdien, 16.jūlijā Rīgā, Maskavas ielā aizdomās turamais vīrietis piegāja pie kādas sievietes un pieprasīja uzrādīt viņas mobilo tālruni, lai pārliecinātos, ka tas nav zagts. Vīrietis paskaidrojis, ka nesen uz Maskavas ielas notikusi mobilā tālruņa zādzība un viņam nepieciešams pārbadīt sievietes mobilo tālruni. Taču vīrietis paņēma mobilo tālruni un aizskrēja. Cietusī nekavējoties ziņoja policijai un raksturoja aizdomās turamā pazīmes.

Drīz pēc notikušā likumsargi aizturēja 1981.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par mobilā tālruņa zādzību. Vīrietis savu vainu atzina.

Rīgas policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka aizturētais veicis vairākas līdzīgas zādzības Rīgas teritorijā, reizēm uzdodoties pat par policijas darbinieku. Vairākos Rīgas iecirkņos pāris mēnešu laikā saņemti vairāk nekā 15 iesniegumi no cilvēkiem, kuriem ar viltu nozagti mobilie tālruņu.

Rīt tiesa lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam vīrietim. Policisti turpina izmeklēšanu un aicina atsaukties citus cietušos, kuri atpazīst attēlā redzamo vīrieti, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086800, 67090900 vai 110.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv