Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu policistiem 2012. gada 16. jūlijs

VP ZRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki 12.jūlijā ap pulksten 21.00 uz ceļa Jēkabpils – Nereta apturēja automašīnu „BMW 330”, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis. Automašīnas bagāžas nodalījumā un salonā atradās vairākas plastmasas kannas ar alkohola saturošu šķidrumu ar kopējo daudzumu 500 litri.

Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu pārvadāšanu lielā daudzumā, kā arī par kukuļdošanas mēģinājumu. Krimināllikuma 323.panta 1.daļa nosaka, ka “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Papildus tam tika arī konstatēts, ka 1982.gadā dzimušais vīrietis, vadīja automašīnu „BMW 330” atkārtoti gada laikā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, izvairoties no tiesas sprieduma izpildes.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472