Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policijas operācijā aiztur Bolderājas narkodīleri 2012. gada 21. marts

Pirms pusgada Rīgas policijā tika uzsākta izmeklēšana par narkotisko vielu nelegālu tirdzniecību Bolderājas teritorijā. Aizdomās turētā persona bija zināma, tomēr viņš nelikumīgās darbības veica tik profesionāli un piesardzīgi, ka policijai bija grūti pierādīt personas vainu. Narkodīlerim bija izveidots savs klientu loks un stratēģija kā tirgot narkotiskās vielas, policijai nemanot.

 

Naktī no 20. uz 21.martu Rīgas policijas darbinieki un Speciālo uzdevumu vienība Rīgā, Miglas ielā aizturēja 1969.gadā dzimušu vīrieti un divus viņa līdzzinātājus - 1980.gadā dzimušu vīrieti un 1984.gadā dzimušu sievieti, aizdomās par nelikumīgu narkotisko vielu tirdzniecību.

 

Galvenais aizdomās turamais jau iepriekš sodīts par slepkavību un pavadījis cietumā 15 gadus. Abi līdzdalībnieki arī iepriekš bijuši sodīti par dažādiem likumpārkāpumiem. Aizdomās turētā mājā tika veikta kratīšana, atsavināti svari un 10 grami metamfetamīna.

 

Šobrīd turpinās izmeklēšana un drīzumā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizdomās turētajiem. Rīgas policija norāda, ka turpinās intensīvi strādāt, lai mazinātu nelikumīgu narkotisko vielu izplatību. Īpaši Bolderājā, kur šī ir viena no aktuālākajām problēmām.

 

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis:67219758
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: