Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Linda Mūrniece apstiprināšanai Valsts policijas priekšnieka amatā virzīs Arti Velšu 2010. gada 23. decembris

2010.gada 23.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Linda Mūrniece apstiprināšanai Valsts policijas priekšnieka amatā virzīs Arti Velšu

Ceturtdien, 23. decembrī plkst. 9.00 Iekšlietu ministrijas 6. korpusa Preses konferenču zālē notika preses konference, kurā iekšlietu ministre Linda Mūrniece apstiprināšanai Valsts policijas priekšnieka amatā nolēmusi virzīt pašreizējo VP Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieku Arti Velšu.

Kā šodien preses konferencē savu lēmumu pamatoja Mūrniece, tad A.Velšs vada administratīvo pārvaldi, tādēļ viņa skatījums uz VP attīstību būšot kā administratoram un netiks dota priekšroka kādam no atsevišķajiem policijas dienestiem. Tāpat Mūrniece sacīja, ka A.Velša iesniegtais skatījums par policijas attīstību esot saskanējis ar viņas redzējumu.

Pašreizējais VP priekšnieks Valdis Voins atzina, ka viņa atbalsts tieši Velša kandidatūrai bijis jau no paša sākuma, jo viņi abi esot cieši sadarbojušies, veidojot esošo VP struktūru. Voins ar Velšu labi saprototies, un viņiem esot vienāds skatījums uz lietām. Voins, vērtējot Velšu, atzina, ka viņš ir spēcīgs administrators un tieši no šīm spējām daudz kas esot atkarīgs. Voins pauda pārliecību, ka Velšs viņam uzdotos pienākumus būs spējīgs izpildīt.