Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā atsavina narkotiskās un psihotropās vielas 2010. gada 27. maijs

2010.gada 27.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Jelgavā atsavina narkotiskās un psihotropās vielas  

Šā gada 19.maijā Jelgavā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus,  aizturējuši divas personas, pie kurām atsavinātas narkotiskās un psihotropās vielas.

Par narkotiskās vielas 0,0682 gramu heroīna glabāšanu aizturēja iepriekš tiesātu, 1972.gadā dzimušu vīrieti, savukārt par psihotropās vielas – 0,4424 gramu metamfetamīna realizēšanu aizturēja 1982.gadā dzimušu vīrieti.

Abām personām piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas un

253.1 panta 1.daļas

„Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt”, kas paredz sodu  ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

„Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez manas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrota personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472