Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par narkotisko vielu realizāciju aizturēts Gulbenes iedzīvotājs 2010. gada 14. maijs

Aizdomās par narkotisko vielu realizāciju aizturēts Gulbenes iedzīvotājs


Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki operatīvo meklēšanas pasākumu kompleksa laikā, aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu realizāciju, aizturēja Gulbenes iedzīvotāju.

Šā gada 10.maijā Gulbenē, Dzelzceļa ielā, Valsts policijas (VP) VRP Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa laikā, aizdomās par narkotisko vielu izplatīšanu, aizturēja 1974.gadā dzimušu vīrieti.

Sankcionētas kratīšanas laikā aizturētā vīrieša dzīves vietā, policijas darbinieki atrada un atsavināja amfetamīnu un marihuānu.

Kā liecina policijas darbinieku rīcībā esošā informācija, aizturētais vīriets lieto narkotiskās vielas.

Par minēto uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikums 253¹.panta 1.daļas “Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Turpinās izmeklēšana.

Sagatavoja:
Dace Jukāma
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr.64201351
Mob.tālr.28653999
dace.jukama@valmiera.vp.gov.lv