Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

IeM lielajā talkā piedalīsies arī Valsts policijas darbinieki 2010. gada 22. aprīlis

2010.gada 22.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

IeM lielajā talkā piedalīsies arī Valsts policijas darbinieki

24.aprīlī iekšlietu ministre un Valsts policijas koledžas direktors Aigars Evardsons aicina visus iekšlietu sistēmas darbiniekus piedalīties „Iekšlietu sistēmas lielajā talkā”. Talkas laikā tiks sakopta Ķīšezera, kā arī tajā ietekošā kanāla, krastmala, kas robežojas ar Valsts policijas koledžu, Ezermalas ielā 8.


„Sakopšanas darbi jāsāk ar mūsu tuvāko teritoriju, tāpēc šogad talkot nolēmām Valsts policijas koledžas tuvākajā apkārtnē. Talka ir iespēja visiem pabūt kopā neformālā atmosfērā un paveikt labus darbus. Plecu pie pleca kopā strādās gan topošie policisti, gan tagadējā dienestu un ministrijas vadība, manuprāt, ar to šādi pasākumi ir nenovērtējami,” pauž iekšlietu ministre L.Mūrniece.

„Mēs varējām, gribam un varēsim. Dzīvosim un strādāsim tīrā vidē”, uzsver A.Evardsons.

Talkas atklāšana plānota plkst. 9.00 Valsts policijas koledžas laukumā, ar svinīgu iekšlietu ministres L.Mūrnieces un VP koledžas direktora A.Evardsona uzrunu, kā arī talkas dalībnieku instruktāžu.

Talkas laikā plānots savākt krastmalā esošos atkritumus un sagrābt pērnās lapas, lai, iestājoties siltam laikam, gan koledžas studenti, gan apkārtējie iedzīvotāji var droši atpūsties sakopta Ķīšezera krastos.

Talkā kopīgi strādās esošā un iepriekšējā Iekšlietu ministrijas, dienestu un iestāžu vadība, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes darbinieki un Valsts policijas koledžas kadeti.


Sagatavoja Iekšlietu ministrija