Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iekšlietu ministre izsaka pateicību visiem dienestu darbiniekiem, kas piedalījās plūdu seku likvidēšanā 2010. gada 21. aprīlis

2010.gada 21.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Iekšlietu ministre izsaka pateicību visiem dienestu darbiniekiem, kas piedalījās plūdu seku likvidēšanā

Trešdien, 21.aprīlī, plkst. 10.30, iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniedza Iekšlietu ministrijas „Pateicību” tām amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem, kas sniedza lielu ieguldījumu 2010.gada plūdu novēršanā, ietekmes mazināšanā un seku likvidēšanā.


„Šogad piedzīvojām vienus no lielākajiem plūdiem pēdējās desmitgadēs. Tā bija pārbaude dažādu dienestu un uzņēmumu spējai mobilizēties kritiskām situācijām, sadarboties un savstarpēji saprasties, lai īstenotu galveno mērķi – novērstu plūdu iespējamību un mazinātu to ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu. Šī mērķa īstenošanā nozīmīga bija arī regulāri un visaptveroši sniegta informācija iedzīvotājiem. Uzskatu, ka šo pārbaudījumu esam veiksmīgi izturējuši, tāpēc vēlamies izteikt savu pateicību šiem cilvēkiem par ieguldīto darbu,” skaidro iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

IEM „Pateicība”  pasniegta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšniekam Ainaram Pencim, VUGD vietniekam Aldim Lieljuksim, VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniecei Ingai Veterei, Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam, Valsts robežsardzes priekšniekam Normundam Garbaram, NBS Apvienotā štāba priekšniekam Andim Dilānam, a/s „Latvijas gāze” Ekspluatācijas un tehniskā departamenta vadītājam Uldim Auniņam, a/s „Latvenergo” viceprezidentam Aigaram Meļko, Rīgas Brīvostas pārvaldes pārvaldniekam Leonīdam Loginovam un ostas kapteinim Eduardam Delverim, kā arī Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra valdes priekšsēdētājam Andrim Leitasam.

Pasniedzot "Pateicību" VP priekšniekam, IeM ministre Linda Mūrniece izteica atzinību un pateicību visiem policistiem, kas ar savu darbu sniedza palīdzību plūdu novēršanā, ietekmes mazināšanā un seku likvidēšanā. 

Informācija sagatavota sadarbībā ar IeM