Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Gatavojas akcijai „Droša vasara – Tava vasara” 2010. gada 14. aprīlis

2010.gada 14.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Gatavojas akcijai „Droša vasara – Tava vasara”

Tuvojoties vasaras brīvdienām, Vidzemes reģiona Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas un iecirkņu policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem gatavojas akcijas „Droša vasara – Tava vasara” norisei un plāno atbilstošus pasākumus, kuru norisē aicina piedalīties un plāno iesaistīt pirmsskolas, vispārējās izglītības, profesionālās un speciālo izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus.

 Šogad plānots lielāku uzmanību pievērst un pasākumu norisē iesaistīt arī pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus reģiona teritorijā.

Vidzemes reģiona pilsētu pirmsskolas izglītības iestādēs plānots viesoties laikā no 10. līdz 18. maijam. Tikšanās un nodarbību mērķis ir pēc iespējas agrākā vecumā iepazīstināt bērnus ar policijas un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem, uzsākt dialogu un pastāstīt par policijai un ugunsdzēsējiem uzticētajiem pienākumiem un uzdevumiem, tādējādi rodot savstarpēju uzticēšanos un sapratni. Vienlaikus tikšanās laikā tiek atgādinātas drošības prasības, kas noteikti jāievēro, lai vasara paietu bez nepatīkamiem pārdzīvojumiem vispirms jau pašiem mazuļiem. Kopā ar AS „Latvenergo” pārstāvjiem tiks skaidrota elektrodrošības ABC, savukārt ar Valsts Policijas un VUGD darbiniekiem tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar tādām problēmām un pārkāpumiem kā spēlēšanos jaunbūvēs, ugunsdrošības prasību neievērošanu, ceļu satiksmes noteikumu prasībām un citiem jautājumiem. 

Pirms tikšanās pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi tiek aicināti piedalīties konkursā un sagatavot darbiņu par tēmu „MANA DROŠĪBAS ABC”. Mājas darbu katra grupiņa noformē atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Tas varētu būt kopējs zīmējums, katra bērna atsevišķi izstrādāts darbiņš, kopīgi sacerēts dzejolītis vai dziesmiņa un tamlīdzīgi.

Sagatavotos darbiņus lūgums līdz 3. maijam nogādāt pilsētas policijas iecirknī un nodot inspektoriem Nepilngadīgo noziedzības novēršanas jomā izvērtēšanai ar norādi KONKURSAM. Labāko darbu autori tiks apbalvoti tikšanās laikā, bet bērnu radošie darbiņi izstādīti policijas iecirkņu telpās.

Pirmsskolas izglītības iestādēm izglītojošus materiālus un pārsteiguma balviņas interesantāko darbu autoriem sarūpējusi AS „Latvenergo”, pasākumu atbalsta AAS BALTA.

Ar bērniem un skolotājām tiksimies āra laukumiņā pie bērnudārza! Pateicamies par sapratni un cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Kontaktpersona:
D. Jukāma 64201351
V.Kaģe 26670637