Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizkrauklē aizturēti divi vīrieši par laupīšanu 2010. gada 7. aprīlis

 

2010.gada 7.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē


Aizkrauklē aizturēti divi vīrieši par laupīšanu

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Aizkraukles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus sakarā ar laupīšanu Aizkrauklē, aizturējuši divus agrāk jau tiesātus vīriešus.

Abas aizturētās personas šā gada 1.aprīlī ap pulksten 19.00 Aizkrauklē, Draudzības krastmalā pielietojot vardarbību pret 1970.gadā dzimušu vīrieti, nolaupījuši mobilo telefonu „Nokia”.


1982.un 1984.gadā dzimušie vīrieši aizturēti šā gada 6.aprīlī un ievietoti VP ZP Aizkraukles iecirkņa īslaicīgā aizturēšanas vietā un tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Mobilais telefons atgūts.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas

„Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
63004302,
20293472