Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledžas Latgales filiāle organizēja zīmējumu konkursu „Bērni par policiju” 2010. gada 6. aprīlis

 

2010.gada 6.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē


Valsts policijas koledžas Latgales filiāle organizēja zīmējumu konkursu „Bērni par policiju”


No 2010.gada 15.februāra līdz 15.martam Valsts policijas koledžas Latgales filiāle sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi organizēja bērnu zīmējumu konkursu „Bērni par policiju”. Konkursu koordinēja Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vecākais inspektors J.Fjodorovs. Konkursa mērķis bija mainīt bērnu stereotipus par policiju, bet uzdevumi- sekmēt bērnu radošo darbību un popularizēt Valsts policiju bērnu vidū. Konkursā piedalījās Daugavpils 3.klašu skolnieki, kā rezultātā tika iesniegti 131 zīmējums no divpadsmit Daugavpils skolām.

Zīmējumu novērtēšanu veica konkursa komisija, kuras sastāvā bija Latgales reģiona pārvaldes un Valsts policijas koledžas darbinieki. Pirmo vietu komisija piešķīra Daugavpils 7.pamatskolas skolniecei Tatjanai Čumkinai, bet otro vietu astoņiem skolniekiem: 10.Vidusskolas skolniecei Darjai Onufrijevai, Vienības pamatskolas skolniecei Snežanai Skudrai, 5.pamatskolas skolniecei Diānai Grigorjevai, 6.vidusskolas skolniecei Inesei Karpovai, 9.vidusskolas skolniecei Anastasijai Abopolovai, Krievu liceja skolniecei Jekaterinai Borisovai, 8.pamatskolas skolniecei Renatai Isajevai un Saskaņas pamatskolas skolniekam Rihardam Madelānam.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 14.aprīlī, plkst.11:00, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes aktu zālē, kur tiks pasniegtas balvas un diplomi Valsts policijas koledžas un Latgales reģiona pārvaldes vārdā. Apbalvošanā piedalīsies Latgales reģiona un Daugavpils preses, radio un televīzijas pārstāvji.

Pēc apbalvošanas zīmējumi tiks izvietoti Latgales reģiona pārvaldes un Valsts policijas koledžas Latgales filiāles telpās.