Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Limbažos notiek Vidzemes reģiona pārvaldes 2009. gada darba rezultātu pārskata sanāksme 2010. gada 29. janvāris

 

2010.gada 29.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Limbažos notiek Vidzemes reģiona pārvaldes 2009. gada darba rezultātu pārskata sanāksme


Piektdien, 29.janvārī, Limbažos notiek Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes 2009. gada darba rezultātu pārskata sanāksme.

Tajā piedalās septiņu Vidzemes reģiona teritorijā esošo iecirkņu priekšnieki un vietnieki un Vidzemes reģiona vadība. Reģiona priekšnieks Imants Mitrošenko informē par aizvadītā gada darba rezultātiem un par situāciju reģionā kopumā pēc tā izveides 2009. gada 1. septembrī. Reģiona Kārtības policijas biroja priekšnieks Ansis Pumpurs informē par jautājumiem, kas saistīti ar paveikto Kārtības policijas jomā, izmaiņām pēc reģiona izveides un turpmākajām prioritātēm policijas darbā, kas saistītas ar aktualitātēm sabiedriskās kārtības un drošības uzturēšanā reģiona teritorijā. Par aktualitātēm saistībā ar kriminogēno situāciju informē Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Juris Runcis.

Sanāksmē piedalās arī Valsts policijas priekšnieka vietnieks Andris Dzenis un galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks vietnieks Juris Šulte, kas iepazīstina ar Valsts policijas prioritārajiem virzieniem 2010. gadā.

Sanāksmē piedalās arī lūgtie viesi – Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors J.Sūrums, Vidzemes apgabaltiesas priekšsēdētāja E.Knēgere, Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs N.Stepanovs.


Sagatavoja:
Vidzemes reģiona pārvalde