Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

VP Rīgas reģiona pārvalde izvērtē 2009. gada darba rezultātus 2010. gada 28. janvāris

 

2010.gada 28.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

VP Rīgas reģiona pārvalde izvērtē 2009. gada darba rezultātus

Šodien, 28. janvārī, Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvalde 2009. gada darba pārskata sanāksmē izvērtēja aizvadītā gada darba rezultātus. VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis, atskatoties uz pagājušo gadu sacīja: „Lai arī gads bijis ļoti sarežģīts, gan notikumu, gan arī pārmaiņu, gan sarežģītā finansējuma ziņā, Rīgas reģiona policija ir pierādījusi, ka efektīvi var strādāt arī ne tik vieglos ekonomiskos apstākļos.”

2009. gadā veiksmīgi tika pabeigta Rīgas reģiona izveide, apvienojot tajā arī Jūrmalas un Ogres policijas pārvaldes un atskatoties var secināt – Rīgas reģiona izveide ir bijis veiksmīgs un efektīvs lēmums. To, ka Rīgas reģiona policija ir ne tikai lielākā Valsts policijas struktūrvienība, bet savā ziņā arī „atslēgas” reģions, pēc kura darba neviļus tiek vērtēts viss Valsts policijas darbs, atzina arī iekšlietu ministre Linda Mūrniece, sakot paldies katram policijas darbiniekam, kas godprātīgi veic savus uzdevumus.

Sanāksmē tika izvērtētas noziedzīgu nodarījumu tendences aizvadītajā gadā, izteiktas prognozes šim gadam un izvirzītas galvenās policijas darba prioritātes, kurām šogad plānots pievērst vislielāko uzmanību. Ar ziņojumiem un prezentācijām klātesošos iepazīstināja Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins un Kārtības policijas priekšnieks Aleksandrs Bukēvičs.

Sanāksmē piedalījās Valsts policijas vadība – Valdis Voins, Andris Dzenis, Rīgas reģiona personālsastāvs, kā arī sadarbības partneri no Pašvaldības policijas, Prokuratūras un pašvaldībām.