Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iekšlietu ministrijas padotībā esošajās iestādēs samazinās dienesta transportlīdzekļu izmantošanu 2010. gada 4. janvāris

 

2010.gada 4.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Iekšlietu ministrijas padotībā esošajās iestādēs samazinās dienesta transportlīdzekļu izmantošanu


Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien, 4.janvārī, parakstījusi rīkojumu ar kuru uzdod no šā gada 5.janvāra Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta atbalsta funkciju sniegšanas struktūrvienību amatpersonām turpmāk darba pienākumu izpildei izmantot tikai tos dienesta transportlīdzekļus, kas tiek izmantoti dežūrējošā režīmā.
„Saņemot dienestu vadītāju ziņojumus par dienesta automašīnu izmantošanas kārtību viņu vadītajās iestādēs, secināju, ka atbalsta funkciju sniegšanas struktūrvienību amatpersonām nepamatoti tiek piešķirtas dienesta automašīnas un tās nav nepieciešamas šo struktūrvienību pilnvērtīgai darba pienākumu veikšanai. Tā vietā pilnībā pietiktu ar dežūrējošā režīmā esošo automašīnu izmantošanu, kā tas jau tiek sekmīgi praktizēts Iekšlietu ministrijas centrālajā aparātā. Tās automašīnas, kas šī rīkojuma rezultātā tiks atbrīvotas, nepieciešams novirzīt tiem dienestu darbiniekiem reģionos, kas ikdienā veic pienākumus uz vietas un tieši nodrošina sabiedrības kārtību un drošību,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece. 

Rīkojums arī nosaka aizliegumu izmantot dienesta transportlīdzekļus privātām vajadzībām.

Šī rīkojuma mērķis ir pilnveidot dienesta transportlīdzekļu izmantošanas kārtību, novērst nepamatotu dienesta transportlīdzekļu izmantošanu un optimizēt transportlīdzekļu nobraukumu un ekonomēt finanšu līdzekļus.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442,
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026