Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā par riepu pārduršanu trīs policijas dienesta automašīnām aizturēts vīrietis 2019. gada 30. septembris

Vakar, 29. septembrī, pulksten 19.15 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas bataljona policists, kurš tobrīd atradās pie Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa, izdzirdēja, ka policijas dienesta automašīnas riepai iziet gaiss. Pienākot tuvāk, likumsargs ievēroja, ka dienesta spēkratam Opel Mokka ir pārdurta riepa un no automašīnas puses skrien prom iespējamais ļaundaris. Policists kopā ar saviem kolēģiem metās pakaļ bēgošajam vīrietim, viņu aizturēja un nogādāja iecirknī.

Vēlāk tika konstatēts, ka vēl divām policijas automašīnām, kas bija novietotas pie Rīgas Teikas iecirkņa, ir pārdurtas riepas. Pašreizējā informācija liecina, ka arī to, iespējams, izdarījis aizturētais 1970. gadā dzimušais vīrietis. Taču precīzi notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Savu noziedzīgo rīcību aizturētais vīrietis paskaidroja ar to, ka “vēlējies pārbaudīt, kā policija strādā”.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas - par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Pēc apstākļu noskaidrošanas, visticamāk, tiks uzsākti kriminālprocesi par abu pārējo automašīnu riepu pārduršanu.

Jāpiemin, ka aizdomās turētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, pēdējo reizi – šā gada augustā. Toreiz viņam bija izcēlies konflikts ar kādu taksometra vadītāju, jo viņš nevēlējās maksāt par braucienu. Turklāt konflikta laikā vīrietis bija vicinājies ar gāzes ieroci, ko policija viņam pēc notikušā konfiscēja.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā un drīzumā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)