Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par laupīšanu restorānā “pa karstām pēdām” aizturējām jaunieti 2019. gada 23. jūlijs

Pagājušajā svētdienā, 21. jūlijā, ap pulksten 17.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija par nesen izdarītu laupīšanu kādā restorānā Mežaparkā.

Likumsargi nekavējoties uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un drīz vien viņu aizturēja. Aizturētais jaunietis ir dzimis 2001. gadā un šī nav pirmā reize, kad viņš ir nonācis policijas redzeslokā. Iepriekš viņš tika sodīts par zādzībām.

Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka jaunietis iegājis restorānā, piegājis klāt pie personāla un, piedraudot ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, licis atdot visu naudu, kas atrodas kases aparātā. Ieguvis kāroto naudu 100 eiro apmērā, jaunietis meties bēgt no notikuma vietas. Par notikušo restorāna darbinieki nekavējoties ziņoja Valsts policijai.

Šobrīd pret jaunieti ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta ceturtās daļas – par laupīšanu, ja tā izdarīta, lietojot šaujamieročus. Par šādu noziegumu viņš var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šodien tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam jaunietim.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)