Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ielu noziedzības apkarošanas pasākumos policija pārbaudījusi 12 spēļu zāles Juglā, Mežciemā, Purvciemā un Teikā 2019. gada 31. janvāris

Naktī uz trešdienu, 30. janvāri, Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti rīkoja profilaktiskos pasākumus ar mērķi apkarot ielu noziedzību un pārbaudīja sava iecirkņa apkalpojamā teritorijā esošās spēļu zāles.

No pulksten 22.00 līdz 06.00 kopumā pārbaudot 12 spēļu zāles Juglā, Mežciemā, Purvciemā un Teikā, tika aizturētas trīs personas, kuras izskatījās acīmredzamā narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Pret šīm personām tika uzsāktas administratīvās lietvedības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 46. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu. Visām personām nozīmētas ekspertīzes.

Šoreiz reida laikā netika konstatēti citi pārkāpumi un smagāki noziegumi.

Profilaktiskie pasākumi ielu noziedzības apkarošanai dažādos Rīgas mikrorajonos tiek rīkoti regulāri un policija tos rīkos arī turpmāk. Bieži policija pastiprināti pārbauda uz ielām esošās personas. Arī šo reidu laikā policija iegriežas spēļu zālēs, jo tur mēdz uzturēties personas, kas saistītas ar noziedzīgo vidi.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)