Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Netālu no Zolitūdes stacijas uz dzelzceļa sliedēm negadījumā iet bojā jaunietis 2019. gada 24. janvāris

Šorīt ap pulksten 8.20 Rīgā, netālu no Zolitūdes stacijas, notika negadījums – zem vilciena pakļuva nepilngadīgs jaunietis un notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā. Vilcienu kustība tika apturēta, un negadījuma vietā ieradās Valsts policija, lai veiktu nepieciešamās darbības.

Pēc sākotnējās informācijas bojā gājušais jaunietis šķērsoja vilciena sliežu ceļu pa gājēju pāreju, nepamanot, ka tuvojas vilciens. Vairāki aculiecinieki policijai norādīja, ka jaunietis nav reaģējis uz apkārtējo saucieniem par tuvojošos vilcienu, kā arī nav reaģējis uz vilciena skaņas signālu, kā rezultātā pakļuvis zem tā.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, Valsts policijā ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas, proti, par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, tāpat nozīmētas ekspertīzes.

Pēc notikuma vietas apskatē veiktajām sākotnējām darbībām vilcienu kustība tika atjaunota ap pulksten 10.30. Apturot vilcienu kustību, uz laiku tika aizkavēti iedzīvotāji, radot neērtības. Tomēr, Valsts policija vērš uzmanību, ka šādās ārkārtas situācijās tas tiek darīts, lai precīzi fiksētu notikušā apstākļus. Pateicamies visiem, kuri šajā situācijā saglabāja mieru un bija saprotoši.