Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iļģuciemā iereibis vīrietis aplaupa namamāti 2019. gada 22. janvāris

Pagājušajā svētdienā, 20. janvārī, Valsts policijā tika saņemta informācija no kādas sievietes par to, ka viņa savā dzīvoklī Iļģuciemā ir aplaupīta.

Tovakar kāds vīrietis bija devies pie sava paziņas ciemos un kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Pēc kārtējās došanās pēc jaunas alkohola devas, vīrieši kāpņu telpā satikuši kaimiņieni un turpinājuši atpūtu viņas dzīvoklī. Ap pulksten diviem naktī sieviete palūgusi vīriešiem iet prom. Sievietes kaimiņš paklausījis viņas lūgumam, taču otrs vīrietis nolēmis uzkavēties. Brīdī, kad abi palikuši divatā, vīrietis, pielietojot pret sievieti vardarbību, norāvis viņai no kakla zelta ķēdīti, pēc kā devies uz blakus istabu un mēģinājis nozagt datoru, taču neveiksmīgi – sievietes meita tobrīd bija pamodusies un izrāvusi vīrietim datoru no rokām. Pēc notikušā vīrietis pametis notikuma vietu.

Likumsargi uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un drīz vien aizdomās turēto vīrieti aizturēja.

1974. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir tiesāts par mantiskiem noziegumiem, tai skaitā laupīšanām.

Vīrietis bija paspējis nolaupīto zelta ķēdīti nodot lombardā, taču policisti to atguva.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas, proti, par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šobrīd tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajai personai.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)