Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par mēģinājumu aizdedzināt automašīnu aizturējām vīrieti 2018. gada 16. augusts

Pagājušajā piektdienā, 10. augustā, Valsts policijas Baložu iecirknī tika saņemts kāda vīrieša iesniegums par mēģinājumu aizdedzināt viņa automašīnu.

Vīrietis likumsargiem izstāstījis, ka no rīta, pieejot pie savas automašīnas, pamanījis, ka tai ir atlauzts degvielas bākas vāciņš, ārā izņemts degvielas bākas korķis un degvielas tvertnes caurumā ievietots papīrs. Visdrīzāk, vīrietis mēģinājis aizdedzināt automašīnu, taču viņam tas neesot izdevies, jo to ir pamanījis kāds no garāmgājējiem.

Uzsākot iespējamās vainīgās personas meklēšanu un veicot visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības, likumsargi vakar, 15. augustā, aizturēja 1996. gadā dzimušo vīrieti. Jāpiebilst, ka aizturēšanas brīdī vīrietis atradies 1,94 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Tāpat iespējamais vainīgais pagājušajā nedēļā izdarīja vēl vienu noziegumu – svešai automašīnai izsita stikla logu. Arī par šo noziedzīgo nodarījumu vīrietis tiks saukts pie atbildības.

Par mēģinājumu aizdedzināt automašīnu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)