Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēti divi autovadītāji par kukuļdošanu Ceļu policistiem 2012. gada 26. jūnijs

Pirmdienas pēcpusdienā Ogrē Ceļu policijas ekipāža par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu apturēja kādu Mazda markas automašīnu. 1940.gadā dzimušais vīrietis vadīja transportlīdzekli alkohola reibumā. Autovadītājs mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus ar 20 latiem, lai izvairītos no administratīvā protokola sastādīšanas.

Savukārt vakar Jūrmalā Ceļu policisti aizturēja kādu 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja Mercedes Sprinter markas automašīnu. Autovadītājs deva likumsargiem 5 latus un mēģināja izvairīties no soda par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Abos gadījumos sākti kriminālprocesi un aizturētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Rīgas reģionā šajā gadā reģistrēti jau piecpadsmit gadījumi, kad autovadītāji mēģina piekukuļot Ceļu policijas darbiniekus.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus, kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta. 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv