Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vilciena lokomotīves un automašīnas sadursme 2012. gada 19. jūnijs

Negadījumā BMW markas automašīna ir pilnībā sadragāta. Miruši trīs cilvēki, kas atradās automašīnā. 23 gadus veca jauniete, Dikļu pagasta iedzīvotāja, 1987. gadā dzimis vīrietis, Dobeles novada Annenieku pagasta iedzīvotājs un 1973. gadā dzimis vīrietis, Valmieras iedzīvotājs, kas, visticamāk, negadījuma brīdī vadīja automašīnu.

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 260. panta 2. daļas. Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļa ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Noskaidrots, ka automašīna braukusi virzienā no Lapsu uz Valmieras ielu, lokomotīve braukusi ar aptuveno ātrumu 70 km/h. Policija apzina iedzīvotājus, kas bija notikušā aculiecinieki un var sniegt liecības par sadursmes apstākļiem. Lūgums atsaukties visiem, kas var sniegt ziņas, kas palīdzētu izmeklēšanā, īpašs aicinājums kādai gados jaunai sievietei, kas ar apmēram četrus gadus vecu bērnu pastaigājās netālu no notikuma vietas un bija sadursmes aculieciniece, vērsties policijā vai zvanīt 110, 64101236.

Dzelzceļa pārbrauktuve, uz kuras notika traģiskais negadījums, nav aprīkota ar aizsargbarjerām, pie tās nav izstādīta ceļa zīme, kas nosaka par pienākumu apstāties un pārliecināties par satiksmes drošību, pirms turpināt kustību. Pārbrauktuve ir aprīkota ar signālugunīm. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots, vai negadījuma brīdī tās bija ieslēgtas.

Valsts policija izsaka līdzjūtību traģiskajā negadījumā bojā gājušo tuviniekiem.

 

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326; 28653999