Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par ES finanšu līdzekļu izkrāpšanu aizturēti trīs vīrieši 2012. gada 14. jūnijs

Šā gada maijā Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) ENAP tika uzsākti vairāki kriminālprocesi saistībā ar kāda lauksaimniecības un celtniecības tehnikas pārdošanas uzņēmuma, kas ir viens no vadošiem uzņēmumiem Baltijas tirgū un ar mātes kompāniju Igaunijā, īstenojām aktivitātēm Lauku atbalsta dienesta administrētajos ES projektos „Lauku saimniecību modernizācija” un „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai”.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka uzņēmums jau ilgstoši īstenojis krāpnieciskas darbības, pārdodot tehniku vietējām zemnieku saimniecībām un fiziskām personām, mākslīgi palielinot tehnikas patieso vērtību un starpību izmaksājot klientam skaidrā naudā.

Aizdomās par šo noziedzīgo nodarījumu tika aizturēti divi uzņēmuma darbinieki un vadītājs – Igaunijas pilsonis. Aizturētajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Lai sekmētu izmeklēšanu, VP GKrPP ENAP lūdz iedzīvotāju palīdzību un aicina vērīgi aplūkot attēlā redzamos vīriešus. Ja kāds no šiem vīriešiem Jums ir piedāvājis veikt iepriekšminētās krāpnieciskās darbības, lūdzam zvanīt uz VP GKrPP ENAP uzticības tālruni – 67208663.

 

Sagatavoja:
Sintija Virse
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā inspektore
Tālr. 67075394; 26368442
sintija.virse@vp.gov.lv