Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Droša vasara - Tava vasara 2012. gada 17. maijs

Šonedēļ Valmieras Pirmsskolas iestādēs pie pašiem mazākajiem viesojas Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāvji. Iestāžu audzēkņiem tā ir lieliska iespēja aplūkot inventāru, kādu ikdienas darbā izmanto glābšanas dienesti un ieklausīties speciālistu padomos, kā neapjukt sarežģītās situācijās un kur meklēt palīdzību.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, kas šodien svin profesionālos svētkus, katrā Pirmsskolas izglītības iestādē ar dziesmām un bērnu sagatavotiem pārsteigumiem sveic Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi. Apsveicējiem pievienojas arī Valsts policijas darbinieki un izsaka cerību, ka turpināsies veiksmīgi uzsāktā sadarbība drošības pasākumu plānošanā un norisē.

Policija uz sadarbību aicina arī vasaras nometņu organizētājus, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus, lai rīkotu kopīgas aktivitātes, kuru mērķis ir darīt visu iespējamo, lai bērnu vasaru padarītu drošāku, interesantāku un kopīgi meklētu risinājumus, kā pasargāt bērnus no nelaimēm, kuru cēlonis bieži vien ir ne tikai nezināšana, neuzmanība un vieglprātība, bet pārāk daudz brīvā laika, ar kuru bērns vienkārši nezina, ko iesākt.

 

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326;28653999