Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Noslēdzies policijas un „Rīgas Dinamo” rīkotais bērnu sacensību otrais posms 2012. gada 11. maijs

Ceturtdienas pēcpusdienā Jāņa Poruka vidusskolā notika Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un hokeja kluba „Rīgas Dinamo” rīkotais bērnu sacensību otrais posms. Sporta laukumā pulcējās skolas audzēkņu komanda un piecas dienas centru bērnu komandas. Svinīgā uzrunā dalībniekus sveica un veiksmi vēlēja arī Rīgas domes mērs Nils Ušakovs. Par spēļu noteikumu ievērošanu rūpējās policijas darbinieki un vidusskolas skolotāji. Arī policijas runcis Rūdis un bebrs Bruno aktīvi piedalījās iesildīšanās vingrinājumos un sacensībās, atbalstot bērnus.

Sacensībās bērni parādīja veiklību dažādās sporta distancēs – spēlēja volejbolu, basketbolu, vingroja, vadīja futbola bumbu starp šķēršļiem un izpildīja citus trenera dotos uzdevumus.

Sacensības notiek Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un hokeja kluba „Rīgas Dinamo” savstarpējās sadarbības projekta ietvaros. Galvenais mērķis ir pievērst bērnu un jauniešu uzmanību aktīvai brīvā laika pavadīšanai, tāpat arī mācīt bērnus darboties komandās. Nereti ģimenes bērniem nevar nodrošināt pulciņus vai citas ārpus skolas aktivitātes finansiālu apsvērumu dēļ, tādēļ dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas piedāvā dienas centri. Par dienas centriem bērnus informē skolu sociālie pedagogi, kā arī bērni, kuri jau apmeklē dienas centrus, aicina pievienoties savus draugus.

Rīgas dienas centra skolotāji atzina, ka sacensības bērni gaidīja ar nepacietību un prieku, iepriekš cītīgi trenējoties pēc stundām. Arī bērnu sejās bija manāms prieks un vēlme izcīnīt pirmo vietu. Pēc sacensībām visi bērni saņēma dāvanas no policijas un hokeja kluba „Rīgas Dinamo.” Sacensību noslēgums paredzēts 24.maijā Mežaparkā ātruma un veiklības trasē Mežakaķis.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: