Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Brīvdienās vairāki aizturētie par zādzībām no automašīnām 2012. gada 3. maijs

1.maijā Vecāķos, Pludmales ielā kāds vīrietis ziņoja, ka viņam ir uzlauzta automašīna un nozagtas personīgās mantas. Drīz pēc izsaukuma ieradās tuvumā esošā policijas patruļa un noskaidroja, ka, uzlaužot vieglās automašīnas Mazda durvis, cietušajam nozagti dokumenti, automagnetola un citas vērtīgas lietas, kas atradās salonā. Tajā pašā vakarā policisti, pārmeklējot apkārtni, sabiedriskā transporta pieturā pamanīja aizdomīgu vīrieti, kas ieraugot policijas ekipāžu metās bēgt. Likumsargi vīrieti aizturēja un pie viņa atrada nozagtās mantas. 1975.gadā dzimušais vīrietis jau agrāk tiesāts par līdzīgu zādzību veikšanu.

Savukārt, aizvakar Rīgas centrā vērīgi garāmgājēji pamanīja kādu vīrieti, kurš mēģināja nozagt Mersedes-Benz markas automašīnai atpakaļskata spoguļus. Aculiecinieki aizdomīgo vīrieti aizturēja un ziņoja policijai. Notikuma vietā policisti aizturēja 1966.gadā dzimušu, agrāk sodītu vīrieti. Pie aizdomās turamā likumsargi atrada nozagtos spogulīšus.

Pirmdien, 30.aprīlī Rīgā, Lidoņu ielā pateicoties diviem drosmīgiem aculieciniekiem policijas darbinieki aizturēja 1977.gadā dzimušu vīrieti. Garāmgājēji ziņoja policijai, par kādu vīrieti, kurš, izsitot stiklu Audi 90 markas automašīnai, iekļuvis salonā. Notikuma vietā likumsargi aizturēja aizdomās turamo vīrieti, pie kura atrada no augstāk minētās automašīnas zagtu automagnetolu. Aizturētais agrāk jau septiņas reizes tiesāts un pagājušajā gada beigās atbrīvots no apcietinājuma.

Par iepriekš minētajām zādzībām Rīgas policijā sākti kriminālprocesi un turpinās izmeklēšana, bet visas nozagtās mantas likuma sargi ir atdevuši likumīgajiem īpašniekiem. Likumsargi pateicās drosmīgajiem iedzīvotājiem, kas palīdzēja aizturēt likumpārkāpējus.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
|TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
RAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv