Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā par kravas auto nolaupīšanu aizturēti trīs vīrieši 2012. gada 25. aprīlis

Pagājušās nedēļas sākumā policijā vērsās kāds kravas automašīnas vadītājs, ziņojot, ka viņam ir nolaupīta zaļa Volvo markas kravas automašīna ar kravu, kurā bija tukšas mucas. Par laupīšanu Rīgas policisti sāka kriminālprocesu un izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka cietušais iepriekšējā dienā iepazinies ar vairākiem vīriešiem, kuri vēlāk viņu aplaupījuši.

Cietušais vīrietis pēc darba dienas beigām kravas auto bija novietojis Ķengaraga mikrorajonā netālu no kādas kafejnīcas un devies uz minēto kafejnīcu iedzert. Kafejnīcā šoferis iepazinās ar vairākiem vīriešiem un kopīgās iedzeršanas laikā viens no jauniegūtajiem paziņām ierosināja turpināt pasēdēšanu viņa dzīvesvietā.

Neilgu laiciņu vēlāk, kad kompānija jau atradās vienā no Ķengaraga dzīvokļiem, starp šoferi un pārējiem biedriem izcēlās konflikts, kura laikā kravas auto vadītājam viens no paziņām atņēma personīgās mantas, tai skaitā automašīnas Volvo atslēgas. Pēc konflikta cietušais aizmiga un no rīta atklāja, ka viņa uzņēmumam piederošais auto ir pazudis.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka laupīšanu varētu būt veikuši četri vīrieši, no kuriem trīs pagājušās nedēļas laikā likuma sargi aizturēja. Aizturētie dzimuši 1983., 1968. un 1967. gadā un visi jau agrāk tiesāti par dažādiem pārkāpumiem, vecākais no viņiem reiz tiesāts pat par izvarošanu.

Šobrīd Rīgas policisti turpina izmeklēšanu un meklē ceturto aizdomās turēto personu, kā arī skaidro nolaupītās automašīnas atrašanās vietu.

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: