Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts iespējamais laupītājs - izvarotājs, policija lūdz atsaukties cietušos 2012. gada 10. janvāris

Vakar Rīgas policisti aizturēja kādu 34 gadus vecu vīrieti, kuru likuma sargi tur aizdomās par laupīšanu un izvarošanu, kas pastrādāta pagājušā gada Ziemassvētku dienā.  

Pagājušā gada 24. decembra vakarā Rīgas Latgales iecirknī vērsās kāda sieviete, ziņojot, ka viņa ir izvarota un aplaupīta. Par notikušo policisti sāka kriminālprocesu un noskaidroja, ka noziegums pastrādāts tās pašas dienas pēcpusdienā. 

Cietusī likuma sargiem pastāstīja, ka ar vīrieti iepazinusies internetā un uzaicinājusi viņu pie sevis ciemos. Taču, kad vīrietis ieradies, viņš, piedraudot ar nazi, veicis dzimumaktu un pēc dzimumtieksmju apmierināšanas devies prom, paņemot līdzi vairākas mantas – divus portatīvos datorus, fotokameru, mobilo tālruni un naudu. 

Izmeklēšanas gaitā Rīgas policisti nāca uz pēdām kādam 34 gadus vecam, agrāk sodīta vīrietim, kuru vakar aizturēja. Vīrietis vainu atzina daļēji – viņš atzinās laupīšanā, taču dzimumnozieguma veikšanu noliedza. 

Likuma sargiem ir aizdomas, ka aizdomās turētais varētu būt vainojams vēl citos noziegumos, kurus varētu būt pastrādājis līdzīgā veidā, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086327 

Šobrīd par izvarošanu un laupīšanu sāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu nolaupīto mantu atrašanās vietas un noskaidrotu citas cietušās personas.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv