Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina cilvēkus būt piesardzīgiem iegādājoties biļetes uz Vasaras olimpiskajām spēlēm 2011. gada 5. aprīlis

2011.gada 5.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policija aicina cilvēkus būt piesardzīgiem iegādājoties biļetes uz Vasaras olimpiskajām spēlēm

No 2012.gada 27.jūlija līdz 12.augustam Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā norisināsies vasaras olimpiskās spēles. Lielbritānijas tiesībsargājošās institūcijas, kā arī olimpisko spēļu organizatori jau laikus brīdina par iespējamām krāpnieciskām darbībām pērkot biļetes internetā un vēlas uzsvērt, ka vienīgā iespēja iegādāties biļetes internetā ir apmeklējot oficiālo olimpisko spēļu interneta vietni www.tickets.london2012.com.

  • Latvijas Olimpiskā komiteja ir Londonas olimpisko spēļu 2012 oficiālais pārstāvis Latvijā.
  • Neizmantojiet citas interneta vietnes, kas piedāvā iegādāties Londonas olimpisko spēļu biļetes, jo tās var būt saistītas ar krāpnieciskām darbībām.
  • Ja Jūs savu iegādāto biļeti nevariat izmantot, tad vienīgā iespēja atgūt samaksāto naudu ir sazinoties ar oficiālajām biļešu tirdzniecības vietām, kā arī apmeklējot www.tickets.london2012.com
  • Ja iegādāsieties biļetes neoficiālās biļešu tirdzniecības vietās vai arī no apšaubāmām personām, Jūs kļūsiet par krāpšanas upuriem, jo biļetes visticamāk nesaņemsiet, kā arī Jūsu kredītkaršu dati var tikt izmantoti nelikumīgu darbību veikšanai.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Mikijanska
Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākā inspektore
tel. 67829478, fakss 67075057