Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdaugavā aizturēti rūdīti dzīvokļu zagļi 2011. gada 30. marts

Pagājušās nedēļas beigās Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) darbinieki uzreiz pēc zādzības izdarīšanas aizturēja trīs vīriešu grupu. Vēlāk aizturēta arī zādzībā iesaistītā sieviete. Zagļi atzīstas jau trijās zādzībās, taču ir aizdomas, ka zādzību skaits varētu būt lielāks.

 

Pagājušās nedēļas otrajā pusē VP RRP Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvojamo ēku Ķemeru ielā – kāds aculiecinieks policijai ziņoja, ka vienam no dzīvokļiem ir izsists stikls un, ka viņaprāt notiek zādzība. Policijas darbinieki operatīvi izbrauca uz notikuma vietu un pa karstām pēdām aizturēja trīs vīriešus. Policisti noskaidroja, ka zādzībā bija iesaistīta arī kāda sieviete, taču tai izdevās aizbēgt.

Nākamajās pāris dienās policisti aizturēja arī meklējamo sievieti, kā arī lūdza tiesu agrāk sodītajai 20 gadus vecajai sievietei piemērot drošības līdzekli apcietinājumu. Tiesa apcietinājumu piemēroja divām no aizturētajām personām – 1991. gadā dzimušajai sievietei un 1977. gadā dzimušajam vīrietim. Pārējiem diviem aizdomās turamajiem – 1984. un 1988. gadā dzimušajiem vīriešiem – piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

 Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka visi aizturētie ir narkotiku lietotāji un pagaidām viņi ir atzinušies trijos zādzību gadījumos. Tomēr policistiem ir aizdomas, ka četrotne varētu būt vainojama vēl vairākās zādzību epizodēs.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv