Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Otrās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros 2011. gada 7. februāris

2011.gada 7.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē 

 

               Otrās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, Latvijas Valsts policija no 2011.gada 2.februāra līdz 4. februārim Jelgavas novadā organizēja otrās kopīgās vajāšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem.

Mācību teorētiskā daļa notika 2.februārī Jelgavas novadā, Zemgales reģiona pārvaldē (Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, Jelgavā) un praktiskās mācības notika 3. un 4.februārī Latvijas un Lietuvas Republikas pierobežas reģionos.

 Latviju pārstāvēja desmit Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinators no Latvijas puses piedalījās Aigars Evardsons, Valsts policijas koledžas direktors, un kā pasniedzējs -  Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Praktiskajās mācībās tika izmantotas 4 policijas patruļdienesta automašīnas, kā arī patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi (steki, roku dzelži).

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: