Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Informācija par preses konferenci 2010. gada 16. jūnijs

2010.gada 16.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Informācija par preses konferenci

Šā gada 21.jūnijā NVO „Patvērums "Drošā māja””, Iekšlietu ministrija un ASV vēstniecība Latvijā kopīgi rīko preses konferenci 21. jūnijā, plkst. 12:30, kas noritēs konferences "Valsts un NVO sadarbība cilvēktirdzniecības mazināšanā" ietvaros.

Latvijas pašreizējās sarežģītās sociālekonomiskās situācijas ietekmē strauji pieaudzis to cilvēku skaits, kuri dodas darba meklējumos ārpus Latvijas. Tāpat arī ir krietni vairāk to cilvēku, kuri, risinot savas materiālās problēmas, nokļūst cilvēku tirgotāju rokās, tai skaitā, kļūstot par fiktīvo laulību vai piespiedu darba upuriem.

Pēc NVO „Patvērums „Drošā māja””, kas no 2007. gada realizē sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanu valsts finansējuma ietvaros, iniciatīvas, ar Iekšlietu ministrijas un ASV vēstniecības Latvijā atbalstu, 2010. gada 21. jūnijā tiek rīkota konference „Valsts un NVO sadarbība cilvēku tirdzniecības mazināšanā”. Plānots, ka konferencē piedalīsies aptuveni 200 cilvēku – prokurori, policijas darbinieki, tiesneši, sociālie darbinieki, augstskolu mācībspēki, pašvaldību darbinieki, kā arī NVO „Patvērums „Drošā māja”” sadarbības tīklu (Latvijas sieviešu organizāciju sadarbības tīkla un Latvijas Pilsoniskās alianses) biedri un citi interesenti. Kā lektori konferencē galvenokārt tiks piesaistīti ASV apmaiņas programmas dalībnieki, kā arī profesionāļi, kas tieši strādā ar cilvēku tirdzniecības tēmu dažādās valsts, pašvaldības un nevaldības organizācijās vai institūcijās. 

 

Pilnu preses relīzi skatīt šeit