Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis sadur savu paziņu; policisti iespējamo vainīgo personu aiztur 2018. gada 17. augusts

13. augusta vakarā Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemta informācija par medicīnas iestādē nogādātu vīrieti ar durtām brūcēm krūšu kurvja rajonā.

Todien vairāku personu kompānija satikās un nolēma kopīgi atpūsties, lietojot alkoholiskos dzērienus. Starp diviem kompānijā esošiem vīriešiem izcēlās strīds, kas drīz vien pārauga fiziskā sadursmē. Tā vietā, lai nomierinātos, viens no konfliktā iesaistītajiem vīriešiem izvilka skrūvgriezi un vairākas reizes iedūra savam paziņam krūšu kurvja rajonā, pēc kā aizskrēja projām. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas cietušo vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Likumsargi uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un naktī no 13. uz 14. augustu aizturēja 1963. gadā dzimušo vīrieti.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Savukārt cietušais pēc notikušā turpina atlabt medicīnas iestādē.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)