Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par velosipēdu zādzību no sporta kluba aizturēti iepriekš sodīti vīrieši 2018. gada 6. augusts

Valsts policija bija saņēmusi informāciju no kāda Rīgas centra sporta kluba personāla par divu darbiniekiem piederošu velosipēdu zādzību no sporta kluba telpām. Tika noskaidrots, ka zādzība bija izdarīta 1. augusta vakarpusē, ar spēku atraujot aizslēgtās durvis, un neviens no darbiniekiem noziegumu nebija pamanījis.

Policisti ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzami divi vīrieši, kas izdara zādzību. Policisti atpazina abus garnadžus, jo viņi jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām ar iekļūšanu, kā arī sodīti par šādiem noziegumiem.

Noskaidrojot personu atrašanās vietu, 2. augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Rīgas Centra iecirkņa policistiem aizturēja 1971. gadā dzimušo aizdomās turēto. Drīz vien Rīgas Centra iecirkņa policisti aizturēja arī otro vīrieti, kurš dzimis 1978. gadā. Policisti atguva abus nozagtos velosipēdus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
Aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)