Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēti velosipēdu zagļi atzīstas arī kioska apzagšanā 2018. gada 4. jūlijs

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par to, ka šā gada 27. maijā kādā šķūnītī Rīgā, Stāmerienes ielā, bija iekļuvuši garnadži. Videonovērošanas kameras bija fiksējušas divus vīriešus, kuri mēģināja uzlauzt šķūnīša durvis, taču tas neizdevās, tāpēc vīrieši aizgājuši uz šķūnīša otru pusi, ķieģeļu sienā izdauzījuši caurumu un iekļuvuši telpā. Par laimi, šķūnītī novietoto velosipēdu garnadžiem neizdevās nozagt, jo tas bija pieslēgts ar drošības slēdzeni, turklāt viņus iztraucēja iedzīvotāji.

Apskatot videonovērošanas kameru ierakstus, Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa policisti atpazina vienu no iespējamiem garnadžiem – 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem, kā arī narkotiku nelikumīgu apriti.

Veicot operatīvos pasākumus, policisti noskaidroja personas atrašanās vietu. Pirmdien, 2. jūlijā, sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Velosipēdu zādzību novēršanas un apkarošanas grupas dalībniekiem minētais vīrietis tika aizturēts.

Likumsargi ātri vien noskaidroja arī otra garnadža identitāti. Viņš dzimis 1978. gadā un iepriekš sodīts par analoģiskiem noziegumiem tāpat kā viņa paziņa. Tajā pašā dienā policisti viņu aizturēja.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par mēģinājumu izdarīt zādzību no telpas un par svešas mantas tīšu bojāšanu.
Jāpiemin, ka policisti pie viena no vīriešiem atrada lielu sporta somu, kas bija pilna ar cigaretēm. Garnadzis paskaidroja, ka naktī no 2. jūliju šīs akcīzes preces viņi bija nozaguši no kioska Ķengaragā. Tāpat policisti no vīriešiem atsavināja velosipēdu, kas arī bija nozagts Ķengaragā.

Šodien, 4. jūlijā, abi vīrieši ir nogādāti Rīgas Ķengaraga iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)