Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kauguros aizturējām vīrieti ar 55,6 gramiem metamfetamīna 2018. gada 28. jūnijs

Vakar, 27. jūnijā, Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki veica profilaktiskos pasākumus narkotisko vielu nelikumīgās aprites jomā. Likumsargi Kauguros aizturēja vīrieti, pie kura atrada pulverveida vielu.

Aizturētais vīrietis tika nogādāts Valsts policijas Jūrmalas iecirknī. Tāpat viņa dzīvesvietā tika veikta kratīšana, kā rezultātā atrodot un atsavinot pulverveida vielu, kurai tika nozīmēta ekspertīze. Noskaidrots, ka izņemtā viela ir metamfetamīns un tā svars ir 55,6 grami.

1985. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, kā arī tiesāts gan par mantiska rakstura noziegumiem, gan par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta trešās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu lielā apjomā.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un rītdien, 29. jūnijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)