Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bēgot no policijas, Ērgļos avarē automašīna 2018. gada 28. maijs

27.maijā, pulksten 20:48, saņemta informācija, ka Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, nenoskaidrots vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika atrasta. Pēc vairākkārtējas policijas darbinieku likumīgās prasības, apturēt transportlīdzekli, 1983.gadā dzimušai vīrietis uzsāka bēgšanu.

 

Pakaļdzīšanās ilga vairākas minūtes, līdz automašīnas “Mazda” vadītājs netika galā ar spēkrata vadību un avarēja. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītājs un pasažiere – 1973.gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Jāpiebilst, ka sievietei konstatēts reibums – 3,3 promiles. Policijas darbiniekiem radās pamatotas aizdomas, ka arī vīrietis pie spēkrata stūres sēdies alkoholisko dzērienu iespaidā.

 

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks J. Lūks norāda, ka bēgšana varēja beigties letāli: “Video materiālā var redzēt, ka vadītājs bieži iebrauc pretējā braukšanas joslā. Tā bija veiksmīga apstākļu sakritība, ka pretī nebrauca kāda cita automašīna. Cietušajiem ir konstatētas smagas traumas, taču iznākums varēja būt letāls. Tāpēc vadītājiem vajadzētu apdomāt, vai bēgšana ir pareizā rīcība un šāda riska vērta”.