Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdaugavā pie vīrieša atrodam un atsavinām 64 200 nelegālo cigarešu 2018. gada 23. maijs

Šo trešdien, 23. maijā, plkst. 6.00 no rīta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa policisti aizturēja kādu vīrieti ar 64 200 nelegālajām cigaretēm.

Likumsargi, balstoties uz iepriekš saņemtu informāciju, uz ielas Pārdaugavā aizturēja kādu vīrieti ar divām lielām somām. Pārbaudot somu saturu, policisti atrada un atsavināja 14 200 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Tāpat iespējamais vainīgais, nevēloties, lai likumsargi veiktu kratīšanu viņa dzīvesvietā, labprātīgi atdevis vēl 50 000 nelegālo cigarešu. Visas bija “Premier” markas cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Aizturētais vīrietis dzimis 1980. gadā un jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas – par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)