Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Naktī uz piektdienu Āgenskalnā, Ziepniekkalnā un Zolitūdē veikti profilaktiskie pasākumi ielu noziedzības apkarošanai 2018. gada 16. aprīlis

Naktī uz piektdienu, 13. aprīlī, Rīgas Zemgales iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika veikti plaši profilaktiskie pasākumi ielu noziedzības apkarošanai. To mērķis bija atklāt un novērst dažādus mantiskus noziegumus, tajā skaitā zādzības, laupīšanas, kā arī noziegumus, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti un pārkāpumus akcīzes preču aprites jomā.

Reidu organizēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde un tajā piedalījās policisti no Rīgas Zemgales, Rīgas Teikas, Jūrmalas iecirkņa un Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes.

Kopā no pulksten 22.00 līdz 04.00 tika pārbaudītas 405 personas, 46 automašīnas, pieci velosipēdisti un viens motociklists.

Reida laikā tika aizturētas septiņas personas, kuras bija izsludinātas policijas meklēšanā. Piecas no tām bija meklēšanā par iepriekš izdarītām zādzībām, savukārt divas par tiesas lēmuma nepildīšanu, proti, personas nebija ieradušās izciest piespriestu brīvības atņemšanu par izdarītajiem noziegumiem.

Tāpat tika sastādīti desmit administratīvo pārkāpumu protokoli, pārsvarā - par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, un par dzīvesvietas nedeklarēšanu. Tāpat viena persona aizturēta par iespējamu atrašanos narkotisko vielu ietekmē un nogādāta uz ekspertīzi. Savukārt vēl vienai personai sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par nelegālo cigarešu glabāšanu – pie personas atrastas 200 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Šādi reidi ielu noziedzības apkarošanai dažādos Rīgas mikrorajonos tiek rīkoti regulāri un notiks arī turpmāk.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)