Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aiztur par trīs vienā dienā izdarītām zādzībām 2018. gada 12. aprīlis

Vakar, 11. aprīlī, no rīta Rīgā, Latgales priekšpilsētā, kāda veikala apsargi pamanīja vīrieti, kurš cenšas sabojāt saldētas zivs - pangasijas iesaiņojumu, lai to nozagtu. Apsargi vīrieti aizturēja un izsauca Valsts policiju. Aizdomās turētais tika nogādāts Rīgas Latgales iecirknī, kur no viņa pieņemti paskaidrojumi, veiktas visas nepieciešamās darbības, pēc kā viņš atbrīvots.

Vēlāk šajā pašā dienā Rīgas Latgales iecirkņa policisti saņēma informāciju no kāda mikroautobusa īpašnieka par to, ka nezināmas personas ir izsitušas viņa pie mājas novietotā spēkrata logu, apzogot automobili. Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka noziegumu, visticamāk, izdarījis vīrietis, kurš todien jau bija aizturēts par saldētas zivs zādzības mēģinājumu. 1982. gadā dzimušais vīrietis tika izsludināts meklēšanā.

Zīmīgi, ka šīs pašas dienas pievakarē policisti saņēma vēl vienu izsaukumu no veikala apsargiem par to, ka kāds vīrietis ir aizturēts par divu šokolādes batoniņu un kaķu barības zādzību. Notikuma vietā ieradās policisti, kuri secināja, ka aizturētais ir meklēšanā izsludinātais vīrietis. Garnadzis jau atkārtoti tika nogādāts policijas iecirknī.

Jāpiemin, ka 1982. gadā dzimušais vīrietis, kurš jau agrāk sodīts par zādzībām un narkotiku lietošanu, arī aizturēšanas brīdī izskatījās narkotisko vielu iespaidā, tāpēc viņam nozīmēta ekspertīze.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākti trīs kriminālprocesi – par zādzību no transportlīdzekļa, par zādzību nelielā apmērā un par zādzības mēģinājumu nelielā apmērā. Ja ekspertīze apliecinās, ka vīrietis aizturēšanas brīdī atradies narkotisko vielu ietekmē, tad viņam būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā un tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)