Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Garnadzis no veikala izstumj apmēram 2000 eiro vērtu velosipēdu un nekavējoties tiek aizturēts 2018. gada 11. aprīlis

Kādā pagājušās nedēļas pēcpusdienā Rīgā, Pārdaugavā, velosipēdu veikala darbinieki pamanīja jaunu vīrieti, kurš, nesamaksājot, no tirdzniecības vietas izstumj preci – aptuveni 2000 eiro vērtu “CRAVE COMP” velosipēdu.

Veikala darbinieki reaģēja nekavējoties. Izsaukuši Valsts policiju, viņi metās pakaļ garnadzim. Darbiniekiem izdevās zagli aizturēt līdz piebrauca Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri dārgās mantas kārotāju nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētais ir dzimis 1993. gadā un, par spīti savam nelielajam vecumam, viņš jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo šobrīd pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas - par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Zagtais velosipēds ir atgriezts veikalam.

Atgādinām, ka, iestājoties siltam laikam, velosipēdu zādzību problemātika aktualizējas katru gadu. Visbiežāk zagļi tomēr izvēlas apzagt neuzmanīgus velosipēdu īpašniekus, nevis veikalus. Tāpēc atklājot sezonu, atgādinām riteņbraucējiem savu divriteni glabāt drošā vietā un vienmēr to pieslēgt ar kvalitatīvu drošības slēdzeni. Pat uz neilgu laiku nepieskatīts un nepieslēgts velosipēds var kļūt par vieglu guvumu zaglim.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)