Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķekavas novadā namatēvs nodara smagus miesas bojājumus ciemiņam un tiek aizturēts 2018. gada 15. janvāris

Pagājušā gada nogalē, naktī no 24. uz 25. decembri, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknī tika saņemta informācija par kādu vīrieti, kurš nogādāts ārstniecības iestādē ar smagiem miesas bojājumiem.

Likumsargi noskaidroja, ka tonakt Ķekavas novadā, Daugmales pagastā četru personu kompānija svinējusi Ziemassvētkus. Kopīgas iedzeršanas laikā starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts, tāpēc dzīvokļa īpašnieks palūdzis ciemiņam doties mājās. Nevēloties izpildīt lūgumu, vīrieši kāpņu telpā sākuši vicināt dūres, kā rezultātā iespējamais vainīgais ciemiņam iesitis tik stipri, ka viņš pārlidojis pāri kāpņu margām un nokritis no otrā stāva uz pirmo. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti mediķi, kuri cietušo nogādāja slimnīcā.

Veicot izmeklēšanas darbības, Baložu iecirkņa policisti 12. janvārī aizturēja 1983. gadā dzimušo aizdomās turēto vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām un tīšu mantas bojāšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka cietušā vīrieša dzīvībai briesmas nedraud un viņš turpina veseļoties pēc notikušā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)