Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Uzsākta administratīvā lietvedība pret vīrieti, kurš savu astoņus gadus veco dēlu atstāja vienu pie spēļu zāles 2018. gada 11. janvāris

Vakar, 10. janvārī, ap astoņiem vakarā Valsts policija saņēma informāciju no garāmgājējiem par to, ka pie spēļu zāles Rīgā, Purvciemā, viens pats stāv mazgadīgs puisēns.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti, kuri pārliecinājās, ka minētajā vietā atrodas astoņus gadus vecs puika. Bērns policistiem paskaidroja, ka tēvs ir devies spēļu zālē, bet viņu atstājis ārā vienu. Ņemot vērā, ka bērns nevarēja nosaukt sava tēva pazīmes, policisti kopā ar puiku iegāja spēļu zālē un atrada tēvu, kurš tobrīd spēlēja azartspēles.

Policisti 1962. gadā dzimušo vīrieti un bērnu nogādāja policijas iecirknī, kur vīrietis atzina, ka bija plānojis pavadīt spēļu zālē tikai piecas minūtes, taču sākot spēlēt azartspēles, zaudējis laika izjūtu.

Ņemot vērā, ka astoņus gadus veca bērna atstāšana bez uzraudzības ir bīstama, pret bērna tēvu uzsākta administratīvā lietvedība. Informācija par šo gadījumu ir nodota izvērtēšanai arī bāriņtiesai un sociālajam dienestam.

Policisti ir pieprasījuši videonovērošanas kameru ierakstus no notikuma vietas, lai precizētu, cik ilgi bērns atradies bez uzraudzības.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kuri, redzot novārtā atstātu bērnu, par to ziņoja policijai, novēršot iespējamo nelaimi.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)