Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Olainē aizturēts ļaundaris, kurš kāpņu telpā apzadzis sievieti 2018. gada 11. janvāris

1.janvārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknī vērsās kāda cietusī, kura ziņoja par tikko notikušu zādzības faktu.

Uzsākot izmeklēšanu un skaidrojot notikušā apstākļus, likumsargi noskaidroja, ka pēc Jaunā gada svinībām cietusī devusies mājup. Sievieti ievērojis kāds vīrietis, kurš redzot, ka viņa bijusi bez pavadoņa, nolēmis veikt zādzību.

Izsekojot sievieti, viņš sagaidījis īsto brīdi, kad iespējams izdarīt paredzēto noziegumu. Kad sieviete iegājusi daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā, garnadzis pieskrējis pie viņas un centies sagrābt somiņu. Vīrietis ar spēku mēģinājis izraut somiņu no sievietes rokām. Jāpiemin, ka cietusī visiem spēkiem pretojusies un centusies somiņu noturēt, tomēr ļaundarim izdevies to atņemt. Nenoturot līdzsvaru, cietusī pakrita, kā rezultātā gūti miesas bojājumi.

Nozagtajā somiņā atradās Iphone telefons, atslēgas un naudas maks ar 30 eiro.

Veicot operatīvus meklēšanas darbus, iespējamā vainīgā persona tika atrasta un aizturēta.

Policisti atguva cietušās sievietes naudas maku ar tajā esošajiem 30 eiro. Somiņa un mobilais telefons gan netika atgūti, jo aizturētais šīs lietas bija izmetis. Jāpiemin, ka mobilo telefonu aizturētais neesot varējis atbloķēt, tādēļ nolēmis no tā atbrīvoties.

1980.gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām, narkotisko vielu lietošanu.
Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
(Ilustratīvs attēls).