Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā aculiecinieki ziņo par zādzību no automašīnas; notikuma vietā aizturam zagli 2018. gada 8. janvāris

4. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemts izsaukums uz Ulbrokas ielu Purvciemā, kur kāds vīrietis tikko veicis zādzību no automašīnas. Par šo notikumu ziņoja aculiecinieki.

Ierodoties norādītajā adresē, likumsargi noskaidroja, ka iespējamais vainīgais sabojājis kādas mašīnas durvju slēdzeni, izmantojot nazi, un nozadzis tajā esošo mobilā telefona lādētāju. Iegūstot vēlamo, garnadzis nav meties bēgt, bet gan turpinājis apskatīt arī citās automašīnās esošās mantas, līdz policija viņu aizturēja.

1970. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta no transportlīdzekļa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izsakām pateicību atsaucīgajiem iedzīvotājiem, kuri nebija vienaldzīgi un ziņoja policijai par zādzību. Aicinām arī turpmāk nekavējoties informēt policiju par noziedzīgām darbībām, zvanot pa tālruņa numuru 110.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)